Tříkrálová sbírka

Tříkrálová sbírka 2021

O koledu nepřijdete

I když nebude znít ulicemi jako každý rok, přání štěstí, zdraví, dlouhá léta a novoroční požehnání koledníci přinesou do Vašich domovů i navzdory Covidu-19. Tři králové jsou připraveni na koledu s rouškami i online od 1. do 24. ledna 2021, a dodrží veškerá opatření, aby ochránili sebe i Vás dárce. Cíl i motto sbírky zůstávají stejné – hlavní je pomoc nemocným a potřebným lidem v nouzi.

Navštivte ONLINE koledu na www.trikralovasbirka.cz a přispějte do ONLINE kasičky.

Letošní koleda zazní, pokud nebude moci proběhnout fyzicky u Vašich dveří, bude probíhat ONLINE. Přispět bude moci každý přes tvz. online pokladničku na www.trikralovasbirka.cz, stačí zadat PSČ nebo obec a Váš dar se připíše přímo konkrétní Charitě.

  • Až Vám koledníci zazpívají, přehrajte si požehnání, vyberte si dárek a podpořte, prosím, Charitu, která pomáhá nemocným a potřebným ve Vašem regionu. 
  • Pomozte s návštěvou ONLINE koledy také svým rodičům a prarodičům. 
  • Sdílejte koledu i na Facebooku nebo Instagramu jako každý správný KING.

Kde sbírka pomůže

Oblastní charita Jilemnice z výtěžku Tříkrálové sbírky 2021 podpoří tyto služby a projekty pro nemocné a potřebné lidi:

  • Charitní taxi - sociální automobil - přeprava osob se sníženou mobilitou z celého Jilemnicka k lékařům, na úřady, do obchodů i ke kadeřníkovi za cenu dostupnou všem potřebným.
  • Mateřské centrum Rodinka - aktivity pro rodiče a děti, jazykové kurzy, besedy s odborníky, divadla a sportovní aktivity pro širokou veřejnost.
  • Dar na humanitární projekty v Indii - vzdělávání dětí a mládeže v oblasti Bangalore
  • Sociální šatník a potravinová pomoc - lidem v hmotné nouzi poskytujeme potraviny, drogerii i oblečení. Šatník slouží široké veřejnosti.

Jak darovat online - krok po kroku

Přes online kasičku můžete podpořit přímo konkrétní Charitu:
 
  • Zadáte částku, dárce si může vybrat konkrétní subjekt (zadá název města nebo PSČ) a nabídnou se mu subjekty nejbližší jeho zadání (nebo necháte pole prázdné a pak automaticky to půjde na 777).
  • Dále zadáte: jméno, příjmení  a email, v případě, že bude chtít potvrzení tak se rozbalí lišta s dalšími údaji k vyplnění.
  • Vyberete způsob platby – přes účet nebo kartou. Když vyberete darovat přes účet a na obrazovce se vám objeví platební údaje a QR kód, který vám přijde také do emailu. Pokud vyberete darovat platební kartou, budete přesměrováni na platební bránu, až dokončíte platbu, vrátíte se na web TKS – kde bude buď strana – platba proběhla úspěšně, nebo strana neúspěšně – prosím opakujte….   

Každá koruna pomáhá. Děkujeme Vám!