Archiv

Zobrazit podle typu:
Zobrazit podle času:
Beseda s porodní asistentkou
30. dubna 2021 Naše novinky

Beseda s porodní asistentkou

Zveme vás na online besedu s porodní asitentkou Bc. Danielou Malou a s Mgr. Lucií Malou Kublkovou. Tato aktivita je podpořena z MPSV z dotač. programu Rodina. Interaktivní beseda reagující na poptávku z cílové skupiny .Při této aktivitě získávají klientky komplexní soubor informací o těhotenství, o průběhu porodu, dozví se jak sestavit porodní plán, dále se seznámí s jednotlivými vývojovými fázemi dítěte od novorozence až do tří let věku dítěte. Lektorka poskytuje klientům možnost vzájemného dialogu, sdílení různých specifických situací spojených s těhotenstvím a rodičovstvím.

Jarní sbírka potravin 24. 4. 2021. Jilemnice  629 kg.
21. dubna 2021 Naše novinky

Jarní sbírka potravin 24. 4. 2021. Jilemnice 629 kg.

  V sobotu 24.4. proběhla jarní sbírka potravin, přijili jsme se i my prostřednictvím prodejny Tesco Jilemnice. Podařilo se vybrat krásných 629 kg. Všem velmi děkujeme, vážíme si vaší podpory. Potraviny poputují k těm, kteří se namají tak dobře jako my ostatní. 

Charitním taxi na očkování do MMN, a.s.
4. března 2021 Naše novinky

Charitním taxi na očkování do MMN, a.s.

Jste objednáni na očkování do jilemnické nemocnice a nevíte, jak se tam dostat? Využijte služeb charitního taxi, službu je potřeba si objednat minimálně 24h předem na tel. 731 608 525. Odvezeme vás tam i zpět, cena dle aktuálního ceníku taxi.   

Tříkrálové pokladničky rozpečetěny, dárci letos sbírku podpořili 80 miliony korun. Děkujeme!
22. února 2021 Charita Česká republika

Tříkrálové pokladničky rozpečetěny, dárci letos sbírku podpořili 80 miliony korun. Děkujeme!

Příspěvky v pokladničkách Tříkrálové sbírky jsou sečteny a výsledná částka z nich dosáhla celkem 52,3 milionu korun. Dalších téměř 24 milionů přinesla on-line koleda na webových stránkách sbírky a přes 4 miliony doputovaly od štědrých dárců přes DMS. Celkem tak letošní Tříkrálová sbírka přinesla potřebným 80,3 milionu. 

Charity už sčítají výsledky z tříkrálových kasiček, online koleda běží dál. Děkujeme za každý dar!
27. ledna 2021 Diecézní katolická charita Hradec Králové

Charity už sčítají výsledky z tříkrálových kasiček, online koleda běží dál. Děkujeme za každý dar!

V těchto dnech už Charity na úřadech rozpečeťují statické tříkrálové pokladničky, do kterých mohli lidé přispívat do neděle 24. ledna. Děkujeme všem dárcům za podporu Tříkrálové sbírky, že i v této nelehké době myslíte na nemocné a potřebné, kterým Charity pomáhají. Do online kasičky na tříkrálovém webu je možné darovat až do 30. dubna.

Koleda bude online
25. prosince 2020 Tříkrálová sbírka

Koleda bude online

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a celostátně přijatým opatřením rozhodlo vedení Charity Česká republika, že po dobu trvání pátého stupně PES kolednické skupinky do ulic nevyrazí.

Tříkrálová sbírka 2021 na Jilemnicku
18. prosince 2020 Naše novinky

Tříkrálová sbírka 2021 na Jilemnicku

O koledu nepřijdete. I když nebude znít ulicemi jako každý rok, přání štěstí, zdraví, dlouhá léta a novoroční požehnání koledníci přinesou do Vašich domovů i navzdory Covidu-19. Tři králové jsou připraveni na koledu s rouškami i online od 1. do 24. ledna 2021, a dodrží veškerá opatření, aby ochránili sebe i Vás dárce. Cíl i motto sbírky zůstávají stejné – hlavní je pomoc nemocným a potřebným lidem v nouzi. Pokud nebude možná koleda fyzicky u Vašich dveří, bude probíhat ONLINE na www.trikralovasbirka.cz, kde může každý přes online pokladničku podpořit přímo konkrétní Charitu.

Provoz charitního skladu do konce roku
18. prosince 2020 Naše novinky

Provoz charitního skladu do konce roku

Dovolujeme si upozornit na změnu provozní doby v charitním skladu, v pondělí 21. 12. zavřeno, otevřeno bude opět od pondělí 4. 1. 2021 12:00 - 17:00. Krásný Nový rok.